Kancelaria NW

 

 

Adwokat/Mediator/Doradca Obywatelski Natalia Wiśniewska

Jesteśmy rozwijającą się Kancelarią Prawną. Współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi, lekarzami.  Prężnie rozwijamy Naszą firmę, aby sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów.  

MEDYCYNA:

Jako jedyna kancelaria na lokalnym rynku, dodatkowo oferujemy opinie prawne z zakresu medycyny, które są niewątpliwie pomocne w sporach sądowych. 

INTERNET / TWÓRCY : 

Jako nieliczni zajmujemy się prawem autorskim (działalność twórcza w internecie, świat muzyki, twórców oraz przedsiębiorców np. logo firmy, oznaczenie firmy.)

PRAWO BUDOWLANE:

Rozumiemy trudności i zawiłość prawa budowlanego. Prowadzimy sprawy z zakresu nieruchomości, pomagamy w ich weryfikacji przed zakupem oraz przeprowadzamy Klientów przez wszystkie etapy budowy od uzyskania pozwolenia na budowę, odwołań od decyzji administracyjnych po oddanie obiektów do użytkowania. 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego programu „Uwaga”: 

http:///www.uwaga.tvn.pl/reportaze/suwalszczyzna-koparka-zniszczyla-nowy-dom-pana-marcina-st7400807?fbclid=IwAR04qpBe8WEiEoCdtM0oCt03hiXJd3njAIgooK3rkGM0MG-SWl7vzjn_PKg

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą cenową dostępną w zakładce „Cennik” 

 

O mnie:
Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Studia ukończyłam w 2013 r. Przez wiele lat kształciłam się na kierunkach związanych z prawem. Ukończyłam wyższe studia z tytułem magistra administracji oraz studia licencjackie o specjalności zarządzania służbami porządku publicznego. Odbyłam aplikację adwokacką w największej Kancelarii w Białymstoku z wieloletnią tradycją.Obecnie prowadzę własna praktykę adwokacką. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i szkolę się. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku obejmującym proces inwestycyjno-budowlany dla prawników na Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz jestem w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku MBA w ochronie zdrowia. Jestem również certyfikowanym mediatorem. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w prywatnych i państwowych placówkach. Między innymi w Sądzie Rejonowym w Łomży w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich oraz Gminie Łomża. Prowadzę obsługę prawną firm. 

 

Kancelaria zajmuje się m.in. obsługą prawną klientów indywidualnych oraz obsługą prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie:

– prawa karnego
– prawa spadkowego
– prawa gospodarczego
– odszkodowań
– windykacja roszczeń
– prawa rodzinnego
– prawa pracy
– prawa administracyjnego
prawa autorskiego (działalność twórcza w internecie, świat muzyki, twórców oraz przedsiębiorców np. logo firmy, oznaczenie firmy, produkty) 
– mediacji

Kancelaria współpracuje również z innymi adwokatami na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu.