Kancelaria NW

Prawa autorskie to „coś” co wspieramy, chronimy.

20 stycznia, 2024
https://www.facebook.com/photo/?fbid=724522383052991&set=a.471560935015805

Serdecznie pragnę podziękować za zaproszenie na fascynującą wystawę „Ścieżki we mgle” autorstwa Beaty Wilczyńskiej. To niezwykle interesujące doświadczenie, które z przyjemnością polecam wszystkim miłośnikom fotografii.

Wystawa, zatytułowana „Ucieczka z psychiatryka”, prezentuje niezwykłe spojrzenie artystki na świat natury i ludzkiej egzystencji. 16 wyjątkowych prac, w tym urocze portrety i osobisty autoportret autorki, przenoszą nas w mistyczny i malowniczy świat podlaskich krajobrazów. Beata Wilczyńska, znana ze swojego unikalnego stylu, ukazuje bohaterów swoich fotografii w harmonii z otaczającą przyrodą, co stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów.

W obliczu pędzącego życia, coraz więcej osób poszukuje ukojenia i chwil wytchnienia od codziennej rzeczywistości. Właśnie tę alternatywną terapię proponuje nam Beata Wilczyńska, przenosząc nas poprzez swoje fotografie do miejsc pełnych piękna i spokoju. Jej prace stanowią zachętę do refleksji nad naszym miejscem w dynamicznym świecie oraz nad istotnymi wartościami życia.

Gorąco zachęcam wszystkich do odwiedzenia wystawy w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie. To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w mistycznym świecie „Ścieżek we mgle” i doświadczyć piękna natury przedstawionego przez wyjątkową perspektywę Beaty Wilczyńskiej.

Jesteś twórcą ? Zapraszamy, zadbamy o Twoje prawa autorskie !

kontakt: 516125166

Podobne wpisy

Święcenia kapłańskie.

Dziękujemy serdecznie za oficjalne zaproszenie na 50 rocznicę święceń kapłańskich Ks. Jan Trochima, proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Nowym Dworze i możliwość uczestniczenia w tak doniosłym wydarzeniu. https://www.youtube.com/watch?v=Y4g3twrpZ_o...

czytaj dalej