Kancelaria NW

Szkolenia prawnicze

Poza poradami, konsultacjami oraz różnymi formami pomocy udzielanej klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym, nasza Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z różnych dziedzin prawa.

W ramach naszej najnowszej oferty szkoleniowej proponujemy szkolenia tematyczne:

  • podstawy prawne w ochronie zdrowia
  • prawo pracy
  • Przygotowujemy również dedykowane szkolenia i warsztaty tematyczne.
  • Organizowane przez nas spotkania są prowadzone przez adwokatów.

Szkolenia prawnicze dla chcących podnieść swoje kwalifikacje

Samemu będąc prawnikami, w naszej Kancelarii doskonale wiemy o tym, jakie znaczenie ma systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, rozwój w nowych kierunkach, a także czysta ciekawość, która poszerza horyzonty. Organizowane przez nas kursy i warsztaty są więc skierowane do wszystkich, którym, tak jak nam, zależy na zdobywaniu wiedzy, która może przydać się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Kursy proponujemy osobom chcącym przybliżyć sobie różne aspekty prawa pracy bądź przepisów obowiązujących w ochronie zdrowia. Z wiedzy na nich przekazywanych mogą skorzystać osoby zatrudnione w wielu branżach, piastujące różne stanowiska.

Poprzez prowadzone przez nas kursy i warsztaty szerzymy wiedzę na temat różnych zagadnień legislacyjnych, informujemy o zmieniających się przepisach i ustawach, a także przybliżamy tematy, które w danej dziedzinie są kwestiami spornymi. Uczestniczenie „na żywo” w kursach prowadzonych przez adwokata daje również możliwość zadawania pytań oraz poproszenia o doprecyzowanie zagadnienia, które wydaje się skomplikowane. Może też pomóc w usystematyzowaniu wiedzy na dany temat.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych szczegółów

Więcej informacji na temat szkoleń prawniczych, dedykowanych kursów i warsztatów można uzyskać, kontaktując się z naszą białostocką Kancelarią. Można zrobić to bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem Facebooka, e-maila lub droga telefoniczną. Dokładne informacje znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tej części naszej działalności: wyjaśnimy kwestie takie, jak dokładny zakres danego kursu lub warsztatu, termin oraz miejsce jego przeprowadzenia, czas trwania, maksymalna liczba uczestników i temu podobne aspekty.