Kancelaria NW

 

 

Porady prawne / mediacje online

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swój problem szybko i skutecznie. Porady prawne online/mediacje online oszczędzą Twój czas i pieniądze. Zyskujesz szybki odstęp do profesjonalnych usług prawnika (paragon/faktura VAT).

W większości przypadków, działanie kancelarii odbywa się stacjonarnie, ale istnieje możliwość skonsultowania problemu przez Internet. Kancelaria z Białegostoku oferuje doradztwo, pomoc oraz porady prawne udzielane online. Przeprowadzamy w ten sposób spotkania dotyczące konsultacji w sprawach, a także polubowne rozwiązywanie kwestii spornych. Mediacje oraz indywidualne rozmowy internetowe odbywają się wedle takiego samego schematu, jak te w biurze stacjonarnym. Po przeprowadzeniu konsultacji wirtualnie wystawiamy paragony oraz faktury VAT.

Porada prawna online – zobacz zakres usług

Porady i doradztwo prawne są do dyspozycji w biurze w Białymstoku, a także online. Poprzez wirtualne spotkania podejmujemy się różnych zleceń dotyczących np. kwestii podziału majątku, problemów spadkowych albo pozwów o plagiat i innych. Przy formie wirtualnej zapewniamy pełny dostęp do usług naszej kancelarii. Termin przeprowadzenia każdej internetowej mediacji oraz konsultacji jest zależny od trudności i zawiłości, jaką ma powierzona sprawa.

 

 

 

Opisz sprawę/zapytaj o mediację

* Wymagane

12 + 2 =

*Nie musisz podawać poufnych informacji, których nie chcesz udostępniać Kancelarii. Regulamin RODO

Zapoznaj się z czterema prostymi krokami:

I. Opisz sprawę

Opisz swoją sprawę i zadaj pytanie na które chcesz uzyskać odpowiedź.

II. Analiza

Po analizie Twojej sprawy otrzymasz wycenę, ewentualnie zwrócimy się o dodatkowe informacje.

III. Cena

Jeżeli decydujesz się na poradę/mediację i akceptujesz wycenę, opłać należność na rachunek wskazany w wiadomości.

IV. Opinia prawna/przeprowadzenie mediacji

Resztą zajmie się Kancelaria i otrzymasz niezwłocznie opinię prawną/zaczniemy proces mediacji. Termin zależny jest od zawiłości sprawy i wynosi od 1 do 3 dni roboczych.